Sıkça Sorulan Sorular

Mobilya Magazin

Satıcı ve müşteriyi sanal ortamda buluşturarak Mobilya ve Proje ihtiyaclarınızın işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayan pazaryeri denir.

Pazaryerleri günlük milyonlarca müşteri ziyareti ve tıklanma ile büyük bir gerçek alışveriş talebine ev sahipliği yaparlar.

MobilyaMagazin’de kendi mağazanızı açarak pazaryeri sistemine dahil olabilirsiniz.

Türkiye’nin lider pazaryeri olan Mobilyamagazin 2019 yılından bu yana günlük milyonlarca müşteri trafiği ile Mobilya'dan Ev Aksesuarlarına, İç mimarlık, bir mimari mekânın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üreten ve kullanılan ürünlere kadar her çeşit kategoriye ev sahipliği yapar.

İşletme türünüzü seçerek başvurunuzu hızlıca tamamlayabilir, Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük teknoloji şirketi Mobilya Magazin ile işletmenizi büyütebilirsiniz!

Mobilya Magazin Pazaryeri

Ürünlerinizi Türkiye'nin 81 ilinde 35 milyondan fazla Mobilya Magazin 7/24 açık online pazaryeri müşterilere sunmak için hemen başvurabilirsiniz!

81 ilde yer alan Mobilya firmaları & İç mimar Şirketleri katılmak ve semtinizdeki tüm Mobilya Magazin kullanıcılarına ulaşarak satışlarınızı artırmak kayıt olabilirsiniz!


Mobilyamagazin’de satıcı olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları 4 ana başlık altında inceleyebiliriz:

1. Fiziki Avantajlar

Büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. MobilyaMagazin 35 milyondan fazla müşteriye sahip en büyük e-ticaret platformudur.
Müşteri kitlenizi oluşturmak için çalışmanız gerekmez, MobilyaMagazin’de halihazırda var olan müşteri kitlesi artık sizin de müşterilerinizdir.
Coğrafi sınırlardan bağımsız olarak ürünlerinizi sunabilirsiniz. 81 ilde geniş bir müşteri kitlesine sahip olabilirsiniz.
Ürün kataloğunuzun projelerinizin kategorilerini bir sınırlaması bulunmaz. Mağazanızda bulunmasada daha fazla ürünü müşteriye teşhir etme ve satma imkanı yakalarsınız.
Sunulan ürünler 7/24 devam eder. Siz uyuyor olsanız dahi, müşterileriniz ürünlerinizi incelemeye devam eder.
Sanal mağazanız; olumsuz mevsimsel koşullardan, döviz kuru artışı sonucu kira zammından, pandemi gibi beklenmedik olaylardan etkilenmez.
 
2. İş Ortaklığı

Mobilyamagazin'de satış yapmak için bir ofise veya kalabalık bir ekibe ihtiyaç duymazsınız. Teknik altyapı, müşteri hizmetleri, ödeme sistemleri gibi konular için profesyonel bir ekiple birlikte çalışırsınız.
Milyonlarca müşterinin anasayfasında görüntülenme şansı yakalayarak marka bilinirliğinizi artırırsınız.
Yılın en büyük kampanya dönemlerine dahil olabilir, satışlarınızı katlayabilirsiniz. Mobilyamagazin platform için yaptığı reklamlardan faydalanırsınız, ziyaret sayılarınız ve satışlarınız reklam çalışmalarıyla artırılır.

Müşterilerin sizin ürünlerinizi inceleyerek siz değerli firma sahipleri ile bire bir telefon aracılığı ile irtibata geçeceklerdir, dolayısıyla sanal mağazanızın güvenliği için endişe etmeniz gerekmez.
Reklam, kupon, indirim oluştur gibi özelliklerle kendinize uygun pazarlama çözümleri elde edebilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.
Firmanızın operasyonel ihtiyaçları için satıcı paneli anasayfanızda bulunan Mobilyamagazin Çözüm Ortakları’ndan faydalanabilirsiniz.
Sorularınız ve sorunlarınız için iletişim üzerinden yardım alabilirsiniz.

3. Analiz/Gözlem İmkanı

Ürünlerinizi, bulundukları kategoride hangi sıralamada olduğunuzu takip edebilir; anlık aksiyonlar alabilirsiniz.
Müşterilerinizin en çok beğeni yorum yaptığını gün ve saatleri görebilir, satış stratejinizi bu doğrultuda belirleyebilirsiniz.
Operasyonunuzu müşteri gözünden görebilirsiniz. Müşteriler, yaptıkları değerlendirmelerle kendinizi iyileştirmeniz için size ipuçları bırakırlar.

4. Firma

Mobilyamagazin dijital mağaza olmak için mobilyamagazin.com’da sağ üst köşede yer alan "Firma girişi" butonu ile web sitesi üzerinden form doldurarak başvurabilirsiniz. Detaylı bilgi için Mobilyamagazin'de yer alan iletişim kısmından sorularınızı iletebilirsiniz.


Satıcı Başvuru Formu 

Mobilya Magazin Başvuru Formu ve Başvuru Adımları
Mobilyamagazin dijital firma oluşturmak ve mağaza açmak için anonim, limited veya şahıs şirket tipinde bir kuruluşunuzun olması gerekmektedir. Şirket bilgileriniz bulunuyorsa aşağıdaki başvuru adımlarını takip ederek dijital bir mağaza oluşturabilirsiniz.

mobilyamagazin.com'da sağ üst köşede yer alan "Firma Girişi" butonu ile web sitesi üzerinden "Dijital Firma Formu"na giriniz.

Firma Başvuru Formu'na buradan ulaşabilirsiniz.!


I. Başvurunuz süresince iletişimimizi e-posta üzerinden yapacağımız için e-postalarınızı düzenli takip etmelisiniz.

II. Problem yaşadığınız her konuda bize iletişim merkezimizden ulaşabilirsiniz.
Mobilya Magazin

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Sizleri, Kaliteden Ödün Vermeyen Firmalar İle Buluşturuyoruz!